Treść artykułu

Ewa Opach i Marcin Olkowicz prelegentami konferencji PR 2021. Challenge accepted!

Komunikacja ma największą wartość, gdy odpowiada na bieżące wydarzenia i zabezpiecza reputację na przyszłość. Dlatego Związek Firm Public Relations zorganizować największą branżową konferencję online „PR 2021. Challenge accepted!” poświęconą komunikacji po pandemii. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się Ewa Opach i Marcin Olkowicz, przedstawiciele Sektorowej Rady ds. Kompetencji  Sektora Komunikacji Marketingowej. Zapraszamy do rejestracji!

Wydarzenie odbędzie się 27-28 sierpnia 20202 w trybie online, a udział w nim jest bezpłatny.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do szefów komunikacji, decydentów zatwierdzających strategie, koncepty oraz budżety PR. Termin konferencji wpisuje się w kalendarz planowania aktywności obecnych i potencjalnych klientów na kolejny rok. To znakomity moment, aby w tym czasie podkreślić ogromną wartość i rolę, jaką ma PR do odegrania w zarządzaniu organizacją, firmą, marką czy usługą bądź produktem w roku 2021.

Wśród kilkudziesięciu prelegentów znaleźli się również Ewa Opach, wiceprzewodnicząca Rady Sektorowej, oraz Marcin Olkowicz, przewodniczący Rady Sektorowej. Nasi przedstawiciele wspólnie opowiedzą o tym, czego uczy kryzys w obszarze komunikacji marketingowej.

Wykład opierać się będzie o wyniki badania zawarte w raporcie „Marketingowe Kompetencje Przyszłości”. Ogromne zmiany społeczne w relacjach międzyludzkich, mają nieuchronny wpływ na formę komunikacji, jaką dziś przyjmują firmy i marki, aby odpowiadać na potrzeby konsumentów. Raport ujawnił potrzebę uzupełnienia wiedzy i umiejętności w obszarze strategicznego myślenia i działania w obliczu niestabilnej sytuacji biznesowej, umiejętności miękkich, takich jak: elastyczność, innowacyjność i zwinność, ale także pogłębiania e-kompetencji z zakresu e-learningu i digital marketingu. Te kompetencje stanowić będą bazę do budowania „skutecznych strategii komunikacji i zarządzania reputacją w erze post-Covid”.

Pełny program konferencji oraz rejestracja na stronie: https://zfpr.pl/pr2021/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *