Treść artykułu

Przedstawiciele Rady Sektorowej podczas Filmteractive 2020

Filmteractive Festival jest interdyscyplinarnym, międzynarodowym wydarzeniem z pogranicza kultury i biznesu. Aby jeszcze bardziej wesprzeć transformację przemysłów kreatywnych,  tegoroczna edycja została przeniesiona do Internetu. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele Rady Sektorowej: Marcin Olkowicz  i Dariusz Rzontkowski wraz z zaproszonym przez nas gościem Kacprem Sawickim. Jesteśmy także partnerem wydarzenia. Zapraszamy do udziału 23-27 listopada! 

Celem wydarzenia jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. To tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć połączenie najnowszych technologii ze sztuką. To tutaj wszyscy uczestnicy mogą wymienić się doświadczeniami zawodowymi i nawiązać nowe kontakty. Hasła przewodnie festiwalu to inspiracja, edukacja i networking!

Program tegorocznej edycji składa się z 5 bloków:

1.Wsparcie dla przemysłów kreatywnych: Jak pozyskiwać fundusze?
2. Trendy: Co dzieje się w reklamie, przemyśle muzycznym i filmowym, a także jakie są możliwości współpracy?
3. Narzędzia digital:W jaki sposób platformy i nowe technologie otwierają drogę współpracy dla artystów?
4. Najlepsze z najlepszych: Projekty, które przyciągają uwagę publiczności z całego świata – rozmowy artystów
5. Art & Science: Odkrywamy, gdzie sztuka, nauka, kultura oraz technologia spotykają się ze sobą

Szczególnie zapraszamy do udziału w panelu: Dlaczego nie uczymy się kreatywności? O kondycji kreatywności w edukacji, o tym jak kreatywność wpływa na rozwój sektora oraz o tym w jaki sposób kreatywność powiązana jest z kompetencjami przyszłości rozmawiać będą:

  • Marcin Olkowicz, Przewodniczący i Animator ds. działań Rady Sektorowej; Dyrektor do spraw zarządzania wiedzą w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR
  • Dariusz Rzontkowski, Lider Grupy Roboczej ds. Edukacji Rady Sektorowej, Wykonawczy Dyrektor Kreatywny w agencji kreatywnej Huta 19 im. Joachima Fersengelda.
  • Kacper Sawicki,  Producent reklamowy i filmowy. Założyciel i Partner Zarządzający domu produkcyjnego Papaya Films z biurami w Warszawie, Londynie, Lizbonie i Nowym Jorku

Szczegółowa agenda oraz rejestracja na wydareznie na stronie: https://filmteractive.eu/

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *