Treść artykułu

Forum Innowacyjności: cykl bezpłatnych seminariów online

W imieniu Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Cyfryzacja zapraszamy na cykl bezpłatnych seminariów online o nazwie Forum Innowacyjności. Wśród prelegentów znalazła się także Ewa Opach, wiceprzewodnicząca naszej Rady.

Innowacje w biznesie. Gospodarka 4.0: Certyfikacja kompetencji cyfrowych pracowników przedsiębiorstw.

10 grudnia 2020, g 14.45 – 18.00

W cyfrowej rzeczywistości, w gospodarce 4.0 sukces małych i średnich przedsiębiorstw zależy od potencjału wykwalifikowanych pracowników. Wdrażanie nowych strategii rozwoju organizacji, ukierunkowanych na  wdrożenie nowoczesnych koncepcji opartych na ICT modyfikuje wymagania wobec kompetencji pracowników, szczególnie w obszarze kompetencji cyfrowych.

Celem seminarium jest przedstawienie zakresu i zasad certyfikowania kompetencji cyfrowych w kontekście oczekiwań i korzyści pracodawcy i pracownika.

Wydarzenie ma formę zdalną. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja. Szczegółowe informacje TUTAJ >>

Innowacje w administracji: Certyfikowanie kompetencji cyfrowych pracowników administracji

15 grudnia 2020 r.

Zmiana cywilizacyjna związana z powszechną cyfryzacją życia spowodowała przeobrażenia we wszystkich jego obszarach. Współczesność stworzyła klimat do cyfryzacji administracji wszystkich szczebli. Wdrażanie systemów informatycznych do zarzadzania danymi i usługami oraz zmiany w związane z obiegiem dokumentów wymagają nie tylko zmiany w organizacji pracy, ale również nowych kompetencji, w tym kompetencji cyfrowych pozwalających na sprawne wykonywanie zadań zawodowych.

Innowacje w administracji to seminaria poświęcone rozwojowi e-administracji i w związku z tym oczekiwaniom wobec kompetencji pracowników administracji państwowej niezbędnych do funkcjonowania w sytuacji zmiany cywilizacyjnej. W trakcie seminariów zostaną omówione możliwości zapewnienia standaryzacji kompetencji cyfrowych oraz możliwość ich certyfikacji.

Wydarzenie ma formę zdalną. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja. Szczegółowe informacje TUTAJ >>

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *