Treść artykułu

Webinarium PARP: „Plan dla Pracy i Rozwoju” w najbliższy piątek, 18 grudnia

W imieniu PARP zapraszamy do udziału w webinarium: Plan dla Pracy i Rozwoju. W najbliższy piątek, 18 grudnia o godz. 12:30 przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wskaże narzędzia i możliwości rozwoju firm w trudnym czasie pandemii. 

Gośćmi webinaru będą eksperci z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie jest podzielone na trzy bloki odpowiadające „Planowi dla Pracy i Rozwoju”, który został przygotowany przez w/w resort. To osłona przedsiębiorców i pracowników w dobie pandemii oraz przygotowanie gospodarki do powrotu na ścieżkę rozwoju.

Bezpośrednia pomoc – pakiet wsparcia dla firm i pracowników dotkniętych skutkami COVID-19. Zostaną w nim wskazane działania antykryzysowe dla przedsiębiorstw, które znalazły się w trudnym położeniu w wyniku drugiej fali epidemii.

  • Nowy kierunek – w tej części wydarzenia eksperci skupią się na możliwościach kompleksowego wsparcia dla wszystkich, którzy chcą założyć własny biznes lub dostosować dotychczasowy do nowych potrzeb rynku.
  • Impuls Rozwojowy – podczas ostatniego bloku zostanie wskazany szereg kompleksowych rozwiązań dla tych, którzy mają w planach inwestycje i modernizację swojej firmy w celu zwiększenia jej konkurencyjności; to eliminacja zbędnej biurokracji, cyfryzacja otoczenia biznesowego, proprzedsiębiorcze regulacje prawne.

Webinarium poprowadzi Anna Grabowska – prawniczka, mediatorka i dziennikarka, która od wielu lat specjalizujące się w tematyce społeczno-gospodarczej.

Więcej informacji o „Planie dla Pracy i Rozwoju”: www.liczasiekonkrety.gov.pl

Program spotkania oraz link do rejestracji zamieszczono na stronie internetowej: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1069

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *