Treść artykułu

Aplikacja mobilna SuperStaż dla Nauczycieli

Aplikacja mobilna „SuperStaż” to zrealizowana w konwencji komiksu gra, której celem jest poznanie Sektora Komunikacji Marketingowej.


W grze wcielamy się w rolę głównego bohatera / bohaterki, osoby, która została zaproszona do odbycia stażu w dużej agencji reklamowej. Na początku gry bohater przychodzi krótki onboarding. Następnie podczas stażu dowiaduje się jaką strukturę ma agencja, z jakich składa się działów, poznaje najważniejsze stanowiska pracy oraz specyfikę pracy w tym ciekawym i kreatywnym sektorze.


Zdecydowanie warto poznać czym wyróżnia się Sektor Komunikacji Marketingowej, jakie ścieżki rozwoju zawodowego i kariery oferuje. W aplikacji m.in. można poznać podstawowe stanowiska pracy oraz dowiedzieć się czym jest brief oczekiwań klienta oraz poznać przykłady, jak wypromować produkt do konkretnej grupy klientów. Gra wspierana jest przez Podręcznik dla ucznia (do ściągnięcia w wersji pdf). Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne użytkownikowi do przejścia gry. Oba te zasoby wiedzy tworzą kompatybilną całość.


Aplikacja SuperStaż przybliża specyfikę pracy w agencji reklamowej i pomaga podjąć decyzję o podjęciu pracy w sektorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *