Myślisz o pracy w marketingu? Zagraj w naszą grę, pobierz poradnik i posłuchaj osób z branży!

Czy wiesz, że komunikacja marketingowa to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki?  W Polsce, Europie i na świecie! Zastanawiasz się, czy to branża dla Ciebie, ale nie wiesz właściwie, na czym polega praca w marketingu? 

Przygotowaliśmy dla Ciebie aplikację mobilną „SuperStaż”, poradnik oraz filmowe rozmowy z pracownikami marketingu, dzięki którym dowiesz się o branży trochę więcej! Pobierz i obejrzyj nasze materiały oraz zdecyduj, czy chcesz wiązać swoją przyszłość właśnie z tą branżą!

POBIERZ PORADNIK DLA UCZNIÓW

Poradnik to uzupełnienie naszej aplikacji mobilnej. Dzięki niemu poznasz bliżej firmy z sektora, podstawowe stanowiska i związane z nimi zadania, preferowane metody rekrutacji i zasady tworzenia portfolio. Na zakończenie będziesz mieć okazję zmierzyć się z uznanymi kampaniami i nie tylko poznać nagrodzone działania, ale też poszukać własnych pomysłów na rozwiązanie problemu, na które stanowiły odpowiedź.

ZOBACZ FILMIKI O PRACY W MARKETINGU

W serii nagrań przedstawiamy, czym tajk właściwie jest sektor komunikacji marketingowej, na czym polega praca w tej branży, dla kogo tak włąściwie jest i jakie umiejętnosci są w niej potrzebne. Pracownicy marketingu dzielą się też swoimi doświadczeniami. Obejrzyj nasze filmiki!