WEBINAR: Wykorzystanie sektorowych ram kwalifikacji - doświadczenia współpracy z przedsiębiorstwami | Sektorowa Rada Komunikacji Marketingowej

WEBINAR: Wykorzystanie sektorowych ram kwalifikacji – doświadczenia współpracy z przedsiębiorstwami

W imieniu Instytutu Badań Edukacyjnych zapraszamy do udziału w webinarze „Wykorzystanie sektorowych ram kwalifikacji – doświadczenia współpracy z przedsiębiorstwami„, który odbędzie się we wtorek 28 lipca o godzinie 15:00.

W ostatnich latach, w ramach rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce, zostało opracowanych kilkanaście sektorowych ram kwalifikacji (SRK). Mają one służyć dostosowaniu systemowych rozwiązań w zakresie uczenia się przez całe życie do specyfiki i potrzeb danego sektora. W chwili obecnej zaczynamy drugą fazę rozwoju tych narzędzi, polegającą na wykorzystaniu ich w praktyce działalności podmiotów branżowych.

W trakcie webinarium zostaną omówione doświadczenia pilotażowych projektów wdrażania SRK w pięciu sektorach: telekomunikacji, turystyki, budownictwa, bankowości oraz przemysłu mody. W trakcie tych przedsięwzięć nawiązaliśmy współpracę z ważnymi przedsiębiorstwami z poszczególnych sektorów (m.in. Polkomtel, Pekao, Budimex). Przy wykorzystaniu SRK zostały opracowane różne narzędzia wsparcia HR, takie jak audyty kompetencji czy projekty nowych kwalifikacji dla pracowników przedsiębiorstw.

Spotkanie poprowadzi Andrzej Żurawski, ekspert ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji z Instytutu Badań Edukacyjnych.

Żeby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować. Zapraszamy!

REJESTRACJA TUTAJ >>

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Wspieranie realizacji II etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji”.

Wydarzenie zostało zakończone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Skip to content