Myślisz o pracy w marketingu? Zagraj w naszą grę, pobierz poradnik i posłuchaj osób z branży!

Czy wiesz, że komunikacja marketingowa to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki?  W Polsce, Europie i na świecie! Zastanawiasz się, czy to branża dla Ciebie, ale nie wiesz właściwie, na czym polega praca w marketingu? 

Przygotowaliśmy dla Ciebie aplikację mobilną „SuperStaż”, poradnik oraz filmowe rozmowy z pracownikami marketingu, dzięki którym dowiesz się o branży trochę więcej! Pobierz i obejrzyj nasze materiały oraz zdecyduj, czy chcesz wiązać swoją przyszłość właśnie z tą branżą!

POBIERZ GRĘ SUPERSTAŻ NA SWÓJ SMARTFON

Aplikacja mobilna „SuperStaż” to zrealizowana w konwencji komiksu gra, której celem jest poznanie branży marktingowej.

W grze wcielisz ę w rolę głównego bohatera / bohaterki – osoby, która została zaproszona do odbycia stażu w dużej agencji reklamowej. Na początku gry  przejdziesz krótkie wdrożenie. Następnie podczas stażu:

  • dowiesz się, jaką strukturę ma agencja, z jakich składa się działów,
  • poznasz najważniejsze stanowiska pracy oraz specyfikę pracy w tym ciekawym i kreatywnym sektorze,

dowiesz się, czym jest brief oczekiwań klienta oraz poznasz przykłady, jak wypromować produkt do konkretnej grupy klientów.

Zdecydowanie warto poznać, czym wyróżnia się Sektor Komunikacji Marketingowej, jakie ścieżki rozwoju zawodowego i kariery oferuje.  Zagraj w grę i zdecyduj, czy to miejsce pracey dla Ciebie!

Aplikacja jest dostępna na smartfony z  systemem Android.

POBIERZ PORADNIK DLA UCZNIÓW

Poradnik to uzupełnienie naszej aplikacji mobilnej. Dzięki niemu  poznasz bliżej firmy z sektora, podstawowe stanowiska i związane z nimi zadania, preferowane metody rekrutacji i zasady tworzenia portfolio.

Na zakończenie będziesz mieć okazję zmierzyć się z uznanymi kampaniami i nie tylko poznać nagrodzone działania, ale też poszukać własnych pomysłów na rozwiązanie problemu, na które stanowiły odpowiedź.

OBEJRZYJ FILMIKI NA TEMAT PRACY W MARKETINGU

W serii nagrań przedstawiamy, czym tajk właściwie jest sektor komunikacji marketingowej, na czym polega praca w tej branży, dla kogo tak włąściwie jest i jakie umiejętnosci są w niej potrzebne. Pracownicy marketingu dzielą się też swoimi doświadczeniami. Obejrzyj nasze filmiki!