Treść artykułu

Pakiet materiałów dla uczelni wyższych

Szanowni Państwo, 

z przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce pakiet materiałów dla szkół wyższych przygotowany przez ekspertów Sektorowej Rady ds. Sektora Komunikacji Marketingowej. 

W załączonym pakiecie znajdą Państwo: 

  • cztery kompleksowe ekspertyzy dotyczące rekomendowanych zmian i funkcjonowania rekomendowanych zmian w zakresie akademickich biur karier, staży, studiów dla praktyków, a także systemu ECTS, 
  • szczegółowe propozycje rekomendowanych programów nauczania na uczelniach wyższych na kierunkach: Analityka w komunikacji marketingowej, Digital expert, Performance marketing, Zarządzanie projektem marketingowym i Zarządzanie w przemyśle kreatywnym. 

Autorami tych prac są osoby ściśle związane z zagadnieniami profesjonalnych usług rynku pracy, kwestiami rekrutacji i rozwoju karier oraz HR, angażujące się w prace grup zadaniowych. 

Celem projektu było stworzenie materiałów przedstawiających i promujących sektor komunikacji marketingowej jako miejsce pracy. Udało się to osiągnąć, poprzez pokazanie jego najbardziej praktycznego wymiaru i dostosowując go do potrzeb i wyzwań, z jakimi mierzą się obecnie uczelnie. 

Materiały są w całości bezpłatne i dostępne na stronie: radasektorowa-komunikacja.pl 

Przyjemnej lektury! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *