Aktualności

47. Akademia Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

W dniach 16-22 kwietnia 2024 r. odbywać się będzie 47. Akademia Kariery. W ramach wydarzenia odbędą bezpłatne szkolenia i warsztaty organizowane przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Rada Sektorowa jest partnerem merytorycznym wydarzenia.

Od edukacji do kariery – zapraszamy na bezpłatne wydarzenie

W imieniu Rady Sektorowej i Instytutu Mediów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, serdecznie zapraszamy na hybrydowe spotkanie „Od edukacji do kariery”, które odbędzie się we czwartek 14 marca w godzinach 11:30-13:45.

Raport: Marketingowe kompetencje przyszłości. Edycja III

Które z kompetencji marketingowych będą liczyć się w przyszłości? Przedstawiamy wyniki trzeciej edycji badania potrzeb szkoleniowo-rozwojowych w sektorze komunikacji marketingowej, zrealizowanego przez Radę Sektorową ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej.

Dentsu i PGP Hub docenieni w konkursie Pracodawca Jutra

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozstrzygnęła VII edycję konkursu „Pracodawca Jutra”, mającego na celu wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją. 12 grudnia 2023 r. Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa, podczas której ogłoszono wyniki konkursu i wręczono nagrody laureatom. W sektorze komunikacji makrtingowej docenieni zostali Dentsu i PGP Hub. 

Jak było na Festiwalu Komunikacji Społecznej „Trzy Światy”? Przeczytaj naszą relację!

II edycja Festiwalu Komunikacji Społecznej „Trzy Światy” odbyła się w dniach 7–8 grudnia w Częstochowie. W wydarzeniu, będącego inicjatywą Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Zespołu Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W.S. Reymonta, nie zabrakło równiez przedstawicieli Rady Sektorowej, która była partnerem wydarzenia,  podkreślało zaangażowanie branżowego środowiska w rozwój komunikacji społecznej.

Wyzwania HR w 2024: Jak możemy im sprostać? Weź udział w KNOW HOW HR by SAR

SAR rozpoczyna nowy projekt, skierowany do działów HR agencji i klientów. Program ma na celu dostarczenie wartościowego wsparcia w obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy oraz rosnących oczekiwań związanych ze zrównoważonym rozwojem, zawartych w zbiorze standardów postępowania w biznesie ESG. Pierwsze spotkanie już 7 grudnia w Warszawie i online.

Webinar SGH: Dopasowanie kompetencji absolwentów do potrzeb rynku pracy

Tematem webinarium będzie przedstawienie i ukazanie działania Sektorowych Rad ds. Kompetencji. Będziemy szukać odpowiedzi na pytanie wiodące: Jak / co uczelnia może czerpać z działalności Sektorowych Rad ds. Kompetencji? Postawimy tezę, że jest wiele obszarów synergicznych pomiędzy uczelniami a Sektorowymi Radami ds. Kompetencji.

1 2 11